393. Kunice gmina Gdów działka 15 arów budowlano-usługowa, widoki z prowansji.Ogólne informacje

ID: #394
Cena: 120.000 zł
Typ: Działki
Rodzaj umowy: Sprzedaż
Lokalizacja: Kunice gmina Gdów
Powierzchnia działki: 1508m2
Typ działki: budowlano-usługowa
Szerokość działki: 35m
Długość działki: 40m
Forma własności: własność
Droga dojazdowa: asfaltowa
Prąd: sieć
Siła: sieć
Gaz: sieć
Woda: sieć

Kunice gmina Gdów
Do sprzedania działka o pow. 0,1508m2, budowlano-usługowa. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach 35m szeroka, 40m długa. W działce woda, prąd, gaz, dostęp do drogi publicznej asfaltowej.

Położna w terenach malowniczych, dobry dojazd do Wieliczki, Gdowa, Krakowa. Działka jest płaska o ekspozycji w stronę południowego, zachodu z lekkim, naturalnym nachyleniem, okoliczna zabudowa domy jednorodzinne, usytuowane na dużych działkach, nie ma zwartej zabudowy, sąsiedztwo sadów jabłkowych, piękny widok na góry, coś w rodzaju widoku w Prowansji sady jabłkowe. W pobliżu: przystanek 200m, sklep ok 500m, Szkoły najbliższe usytuowane w Gdowie , Winiarach, Sławkowicach. Do centrum Krakowa ok. 30 km.

Oferta na zasadzie wyłączności. Zapraszamy do współpracy.

W obowiązującym planie zagospodarowania tereny przeznaczone jako zabudowa mieszkaniowa i usług („MNU”), przeznaczonych dla zabudowy jednorodzinnej, usług publicznych i komercyjnych, obiektów i i urządzeń towarzyszących zabudowie określonej w pkt 1 i 2, w tym budynków gospodarczych, garaży wolnostojących itp., zieleni urządzonej, urządzeń sportu i rekreacji, urządzeń komunikacji kołowej i pieszej, niezbędnych urządzeń i obiektów infrastruktury technicznej dla potrzeb lokalnych.
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Zapewniamy pełna obsługę prawną oraz kredytową. W cenie umowa przedwstępna. U nas zamówisz gotowe projekty architektoniczne domów i garaży, oraz dla biznesu.

Informacje dodatkowe

  • gaz
  • woda sieć

Mapa